Palyatif Bakım Odası

Palyatif bakım odalarımız hasta yakınlarının tercihine göre tek kişilik veya çift kişilik olarak kullanılabilmektedir. Hastanın tıbbi durumuna göre odalara gerekli tıbbi donanım ve medikal malzeme tedarik edilmektedir.

Palyatif bakım odalarında kalan hastalarımızın genellikle hareket kısıtlılığı olduğu için beslenme, kişisel bakım, yatak banyosu, yatış pozisyonu verme vb. ihtiyaçlarının tamamı odasında karşılanmaktadır.

Odalarımızda bulunan yataklarımız çift motorlu, kumandalı, baş ve ayak kısımları tercihe göre yüksekliği ayarlanabilen hastane tipi yataklardır. Odalarda ayrıca çek-yat fonksiyonlu refakatçi koltukları bulunmaktadır. Yakınlarının talebi halinde ek ücretle hasta odalarında refakatçi kabulü yapılmaktadır.

Hasta yakınları ve refakatçileri odalarımızda bulunan uydu bağlantılı LCD TV, kablosuz internet erişim imkanı ile tercih ettiği içecek ve gıdaları muhafaza edebileceği mini buzdolabı faydalanabilirler.

Odalarımız ısı yalıtımlı olup, çevre dostu ısı pompası ve kalorifer sistemi ile ısınmaktadır. Böylelikle sakinlerimiz kış aylarında sımsıcak, yaz aylarında ise serin ve konforlu bir yaşam alanından faydalanmaktadır.