Tek Kişilik Oda

Merkezimizde kalan sakinlerimizin günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecekleri, şehir hayatının stres ve kaygılarından uzak, güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sunuyoruz. Odalarımızın tasarımında gözü ve zihni yormayan renkler ile kullanımı kolay ve ergonomik mobilyalar tercih edilmiştir.

Tek kişilik odalarımız 1+1 suit şeklinde olup, her odanın kendi banyosu, yatak odası ve balkonu ile açık mutfaklı salonu bulunmaktadır. Odalarımızda ayrıca uydu yayını bulunan LCD TV, kablosuz internet erişim imkanı ile tercih ettiği içecek ve gıdaları muhafaza edebileceği mini buzdolabı bulunmaktadır.

Sakinlerimizin talep ve ihtiyaçları için personelimize ulaşabilecekleri oda telefonlarının yanı sıra, sağlık ve hasta bakım personeli talep edebilecekleri çağrı butonları bulunmaktadır. Oda banyolarımızda; olası acil durumlarda kullanılabilecek ve herhangi bir numara çevirmeden; sadece ahizeyi kaldırarak santrale ulaşabilecekleri acil yardım telefonları bulunmaktadır.

Tek kişilik odalarımızda talep doğrultusunda, sakinlerimizin yabancılık çekmemesi ve yaşamlarını kendi evlerinin rahatıyla buluşturmak adına “kişiselleştirme” imkanı bulunmaktadır. Talep halinde oda dekorasyonu ve mobilyalar evlerinde kullandıkları şekliyle yeniden düzenlenmektedir.

Sakinlerimizin zevklerine göre bahçe ve havuz veya deniz manzaralı oda tercih etme imkanı bulunmaktadır. Odalarımız ısı yalıtımlı olup, çevre dostu ısı pompası ve kalorifer sistemi ile ısınmaktadır. Böylelikle sakinlerimiz kış aylarında sımsıcak, yaz aylarında ise serin ve konforlu bir yaşam alanından faydalanmaktadır.