Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında sağlık sektöründe hizmet sunma amacıyla şahıs şirketi olarak başladığı ticari hayatına, 1993 yılında Çiğli Özel Sağlık Tesisleri markası ile kurumsallaşarak devam etmektedir.

Çiğli Özel Sağlık Tesisleri bünyesinde bugüne kadar poliklinik, tıp merkezi, görüntüleme merkezi hizmetleri verilmiş olup 2000 yılından beri Ege Ambulans markası ile mobil sağlık hizmetleri, 2004 yılından beri özel sektör ve kamu ihalelerinde sağlık sunum hizmetleri verilmektedir.

2015 yılında firmamız İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından açılan “Yarımada Sürdürülebilir Kalkınma” projesine başvurmuş ve “Yarımada Sağlıklı Yaşam Huzurevi” projesiyle hibe desteği almaya hak kazanarak 2015 Kasım ayında proje imzalarını atmıştır. Proje kapsamında, Mordoğan’da bulunan kaba inşaatı tamamlanmış binamızın huzurevi yönetmeliğine uygun bir şekilde tadilat edilerek tamamlanması planlanmıştır.

18 ay süren ve yaklaşık 5 milyon TL’ye mal olan projeye, İZKA’nın yaklaşık 150 bin TL tutarında hibe desteği olacağı öngörülmektedir.

İZKA projesiyle başlayan süreç, 2017 yılı Ekim ayında İzmir Valiliği oluru ve Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı ruhsatıyla tamamlanmış olup Özel Aden Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi markası ile hizmetlerimiz başlamış bulunmaktadır.

Sağlık sektöründe elde ettiğimiz 29 yılı aşan tecrübe ile faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz her alanda bizleri tercih eden herkese kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Yenilik ve gelişime açık olarak tüm misafirlerimize; insan onuruna yakışır, yüksek standartta, güvenilir ve etkin bir şekilde yaşlı bakım ve rehabilitasyon hizmetleri sağlamak.

Vizyonumuz

Profesyonel sağlık ekibi ve günümüz teknolojisine uygun medikal donanımı ile hasta ve dinç yaşlıların ve yakınlarının koşulsuz memnuniyetini sağlayarak yaşlı bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini uluslararası standartlarda sunan bir kurum olmak.