Uzman Hekim Desteği

Merkezimizde kalan sakinlerimiz düzenli olarak Uzman Hekimlerimiz tarafından ziyaret edilmektedir. Genel sağlık durumundan bağımsız olarak tüm sakinlerimiz doktorlarımız tarafından özel olarak muayene edilmekte, geçmiş tedavi süreçlerinin takibi yapılmakta ve ihtiyaç halinde yeni tedavi süreçleri belirlenmektedir.

Sakinlerimizin ilaç, bez vb. raporlarının takibi kurumlarla sürekli irtibat sağlanarak ve medula sistemi üzerinden takip edilmektedir. Uzman hekimlerimizin yönlendirmesiyle kardiyoloji, nöroloji, dahiliye vb. branşlar için randevular alınmakta, sevk sağlanmakta ve yeni tedavi süreçleri belirlenmektedir.

Sakinlerimize verilen ilaçların tamamı hekimlerimizin bilgisi ve onayı dahilinde verilmektedir. Bu denli kapsamlı hekim takibi ve sağlık hizmet sunumunu evde bir bakıcı ve yakınlarının çabasıyla sunulması oldukça maliyetli ve meşakatlidir.

Sakinlerimizin sürekli uzman hekim gözetiminde bulunması erken teşhis ve tedavi imkanı sunması nedeniyle yaşlılığa bağlı hastalıklar ile proaktif ve etkin mücadele konusunda başarılı sonuçlar vermektedir.